Bebek Beşiği

Bebeğinizin dünyaya gelmesine ve sizlere katılmasına sayılı günler kaldıysa veya o minicik bedeniyle artık ailenizin bir parçası olduysa, onun için beşik alma zamanı gelmiş demektir. İstanbul’da 25 yıldan bu yana “Teknikel Ahşap Dekorasyon San. Tic.Ltd.Şti” olarak faaliyet gösteren firmamız ürün ve hizmetlerini ülkemizin tüm illerine ulaştırdığı gibi İsviçre, Bayreyn ve Kıbrıs gibi ülkelere de ulaştırmaktadır. Onlarca farklı model ve tasarıma sahip bebek beşikleri modellerimizle sizler de bebeğinize sağlıklı ve rahat bir uyuma imkanını sunabilir, bebeğinizin odasını hayalinizdeki bebek beşiğiyle süsleyebilirsiniz. 

http://www.bebekbesigi.com.tr adresinden kendi imalatımız olan tüm bebek beşiği modellerimizi online olarak inceleyebilir ve kolaylıkla satın alarak sahip olabilirsiniz. Her geçen gün gelişen teknoloji ve dekorasyonu yakından takip ederek, ürünlerini birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilikle imal eden firmamız, tüm ürünlerini direkt imalattan, tüketiciye ulaştırmaktadır. Bu yüzden kalitesine göre piyasadan çok daha uygun fiyatlarla bebek beşiği sahip olmak isteyenlerin adresi olan firmamızdan, siz de en uygun fiyatlarla istediğiniz bebek beşiğine sahip olabilirsiniz. Bebek beşiklerimizin serileri içinde; Pati serisi, Panda Serisi, Kardelen Serisi ve Papatya serileri bulunmaktadır. Alışılagelmiş bebek beşiklerinden çok daha özel bir görüntü ve sağlamlığa sahip bebek beşiklerini bebeğiniz için alabilir veya torunlarınıza hediye edebilirsiniz. Ahşap donanımlarda 5 yıl garantili, sallanır veya sabitleme özelliği, kurşunsuz vernik gibi pek çok özelliğe sahip olan bebek beşiklerine kapıda ödeme imkanlarıyla da sahip olabilirsiniz.

 Pek çok farklı renk seçeneklerinin yanında, siz değerli müşterilerimizin de talep ettikleri renklerle de bebek beşiklerinin siparişlerini alarak imalatını yapan firmamız, 1991 yılından bu yana profesyonel ve deneyimli kadrosuyla sektöründe hizmet vermektedir. Sizlere de, bebeğinizi gönül rahatlığıyla uyutacağınız bebek beşiğini sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır.